turned on Always Smile LED signage
turned on Always Smile LED signage
white and red coca cola flag
white and red coca cola flag
Dentální hygiena

V naši ordinaci postupujeme dle protokolu GBT. Co to je GBT? Guided Biofilm Therapy je systematické, předvídatelné řešení pro management zubního biofilmu při profesionální profylaxi s použitím nejmodernějších technologií AIRFLOW®, PERIOFLOW® a PIEZON®. Je ověřené vědeckými důkazy.

Guided Biofilm Therapy se skládá z léčebných protokolů založených na individuální diagnóze pacienta a hodnocení rizik, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Léčba je prováděna nejméně invazivním způsobem, s nejvyšší úrovní komfortu, bezpečnosti a účinnosti.

Řídíme se heslem minimálne invazivní maximálne preventivní. Proto v naši ordinaci pracujeme s přístrojem švícarské značky EMS AIRFLOW PROPHYLAXIS MASTER, ktorý je vybaven Piezonem NO PAIN a AIRFLOWEM

Bělení

Domácí Bělení

Během první návštěvy Vám zhotovíme dokonalé otisky vašich zubů, na jejich podkladě Vám necháme vyrobit perfektně těsné nosiče, do kterých si budete aplikovat gely následujících 14 nocí. Na druhé návštevě Vám odevzdáme nosiče, gely spolu s poučením a urobíme instruktáž ako gely správně aplikovat.

Kombinované bělení

Kombinované bělení je rozdeleno do dvou fází. První fáza má identický průběh jak pri domácím bělení. Druhá fáza probíha v našdi ordinaci, kde pacient absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení.

Zuby s věkem ztrácejí schopnost absorbovat kyslík a bělicí faktory. Dosažené výsledky pouze ordinační bělením jsou nedostačující, protože doba ordinačního bělení je velice krátká a bělicí faktory projdou jen slabou vrstvou skloviny, co má za následek opětovné zabarvení skloviny.

S jednoduchou pravidelnou údržbou Vám vydrží Váš nový zářivý úsměv navždy.

white coated wire on white painted wall
white coated wire on white painted wall
yellow and red plastic straw
yellow and red plastic straw
Dentální šperk

Zub se nemusí vrtat, ozdoba se na sklovinu zubu pouze přilepí podobně jako ortodontický zámeček a když je potřeba tak se snadno odstraní, aniž by byl zub jakoli poškozen.

Protože je upevněn velmi odolnou pryskyřicí, můžete jej nosit i několik let. Pokud Vás přestane bavit, snadno jej vyměníte za jiný design.

Čištění zubů nemá vliv na zubní šperk, můžete používat i sonický nebo elektrický zubní kartáček.

Pomůcky

V naší ordinaci Vám doporučíme vhodné pomůcky ke každodenní péči a naučíme Vás je i používat.